Jak prać kanapę, sofę czy dywan?

Pranie wykładzin czy dywanów to nic dziwnego. Często usługi tego typu są świadczone w biurach, domach, firmach czy innych obiektach.

Nasza firma od wielu już lat współpracuje z wieloma firmami zarówno małymi jak i dużymi. Świadczyliśmy zarówno usługi prania, czyszczenia jak również w przypadku wielu firm usługę wynajmu odkurzaczy do prania tapicerki, dywanów oraz wykładzin.

Odkurzacze piorące służą do prania nie tylko wykładzin i dywanów i nie tylko specjaliści potrafią z nich korzystać.

Każdy może samodzielnie wyczyścić wszelkiego rodzaju tapicerki meblowe, sofy, wykładziny czy dywany! I nie musi to kosztować fortuny.

Wynajmij odkurzacz piorący ale zanim zaczniesz prać postaraj się jak najdokładniej odkurzyć na sucho odkurzaczem odkurzyć czyszczone powierzchnie celem pozbycia się sypkiego brudu. A następnie postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

  1. Aby wyprać należy rozpylić maksymalnie dokładnie środek piorący po całej powierzchni do wyczyszczenia
    1. W przypadku kanap, tapicerki samochodowej będzie to mniejsza ilość środka, lecz konieczne będzie delikatne wzorowanie środka przy pomocy delikatnej szczoteczki lub ściereczki z mikrofibry. Pozwoli to na lepszą penetrację struktury włókna i na uzyskanie lepszych efektów.
    2. W przypadku dywanów należy znacznie mocniej przemoczyć ze względu na większą chłonność materiału.
    3. W przypadku silnie zabrudzonych wykładzin wymagane jest szorowanie przy pomocy szorowarki lub turbo szczotki.
  2. Zebrać maksymalną ilość rozpuszczonego brudu.
  3. Przeprowadzić dokładny proces płukania. Najważniejsze w czasie każdego procesu prania jest płukanie. Płukanie pozwala na usunięcie pozostałości środka czyszczącego i przedłużają efekt czystości.
Jak czyścić wykładzinę z pomocą odkurzacza piorącego Karcher

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *